ЗРОБЛЕНО В ІТАЛІЇ

ARDESIA використовує найкращі технології, матеріали та ноу-хау, розроблені нашими інженерами у співпраці з нашими постачальниками світового класу, для створення продуктів, які втілюють найкраще із традиції Made in Italy.

OУ наших варильних поверхнях завжди використовуються найсучасніші технології. Їхні газові пальники виконанні таким чином, щоб максимально рівномірно нагрівати дно каструлі для досягнення кращого і здоровішого результату приготування їжі.
Іншим прикладом найновітніших технологій, які присутні в нашому асортименті, є зокрема індукція, чия повна потужність нагріву відразу ж доступна і направлена безпосередньо в найбільш необхідне місце, таким чином досягається чудова ефективність нагріву і менші втрати енергії.
OВ наших духових шафах використовується принцип конвекційного приготування, завдяки вбудованому вентилятору, який генерує гарячий потік повітря, що обволікає їжу, при цьому скорочується час приготування, також це дозволяє використовувати більш низьку температуру та готувати на різних рівнях без змішування смаків. Таким чином досягаються чудові результати приготування їжі. Для виробництва нашої продукції ми використовуємо матеріали найвищого гатунку..

Ми відбираємо тільки найкращі з них, та виробляємо з них продукцію зі всією ретельністю нашої майстерності.

Тільки уявіть собі наше покриття «no-finger print» яке дозволяє обходитися без неприємних відбитків пальців на нержавіючій сталі, або емаль з ефектом «Easy-to-Clean» для більш простого догляду за духовкою після її використання.

Ці два матеріали дозволяють не залишати відбитки пальців на поверхні нашої продукції, та кращу чистку всередині духової шафи.

Унікальне поєднання технологій і матеріалів дозволяє досягти максимальних показників в плані безпеки.

Зовні наші духові шафи і плити завжди залишаються холодними, завдяки застосуванню вбудованих охолоджувальних вентиляторів, які виводить надлишковий жар.

Крім того, ви можете покластися на наші газові комфорки оснащені спеціальним клапаном з «газ-контролем», який дозволяє зупинити подачу газу в разі якщо полум'я потухне.

Ardesia це концепція, дизайн і виробництво MADE IN ITALY в найкращих традиціях італійської майстерності у створенні кухонної техніки.